hit counter script

Përmisoni kërkimin tuaj

Shqipëri, Rrethi i Tiranës

Shitet range rover motorr 3000 viti 2010,makina eshte ne gjendje shum te mire me te gjitha sherbimet e sapo bera disqe 20 gomat 90% te reja me navi...

Krijuar Me 11 Oct, 2018  në Makina
17,000€
Shqipëri, Rrethi i Durrësit

Shitet Passat 2.0 TDI.Viti prodhimit:2006. Makina eshte blere me 0km e perdorur vetem nga nje pronar.Full opsion.Nr.kontakt:0692588584.Per me shum...

Krijuar Me 11 Oct, 2018  në Makina
6,300€
Shqipëri, Rrethi i Tiranës

Audi A4 2.0 benzine+gaz viti 2002, kambio automatike, sedilje lekure dhe me ngrohje, me klima, me navigator dhe sensor parkimi. Makina eshte ne gje...

Krijuar Me 11 Oct, 2018  në Makina
3,500€
Shqipëri, Rrethi i Fierit

Viti 2012 2.0 benzin gas impianti prins 2000€ vetem impianti super full nga te gjitha 96 mij km per pe shum.infi tel 0693757628

Krijuar Me 11 Oct, 2018  në Makina
15,000€
Eu, Gjermani

shite.al Pubblicato da Drilon Kica · 16 luglio · Mercedes benz C220 Viti 2007 makina eshte me 170000 km origjinale te garantuar 100% 2 pronare ....

Krijuar Me 11 Oct, 2018  në Makina
10,000€
Shqipëri, Rrethi i Tiranës

Nissan Qashqai 1.5 nafte Viti 2007 Kambio manual 165000 kilometra E sapo ardhur Gjendja perfekte Dogane e paguar cmimi 6800 euro i diskutueshem per...

Krijuar Me 11 Oct, 2018  në Makina
6,800€
Shqipëri, Durrësit

Okazion Shes citroen c4 viti 2006 1.6 naft makina ka letra deri ne prill 2019 km 230.000 makina ka pasur vec nje pronar interesuarit te kontaktojn

Krijuar Me 11 Oct, 2018  në Makina
2,300€
Eu, Suedi

Bmw 320 d E90 sedan BMW 320 d E90 Viti 2010 Kilometra 120 mije Manuell Kuaj fuci 183 hk Shitet 12500€ pa dogan Makina shitet Vetem me ...

Krijuar Me 11 Oct, 2018  në Makina
12,500€
Shqipëri, Shkodrës

Shitet volvo s80 2.4 naft viti 2002 me dogan te paguar kamjo automatike navigator fabrike me shum opsione ne gjendje te mir pune e gatshme per çdo ...

Krijuar Me 11 Oct, 2018  në Makina
2,500€
Shqipëri, Tiranës

Viti 2005 Manuale me 6 marshe Shume ekonomike 191.000 km Ne gjendje shume te mire

Krijuar Me 11 Oct, 2018  në Makina
2,400€
Shqipëri, Tiranës

Ne diten me te bukur te jetes suaj , dhuroni vetes makinen e endrave ! Makinat e epokes jane nje nder perberesit me te rendesishem per t'a shnder...

Krijuar Me 11 Oct, 2018  në Makina
Shqipëri, Durrësit

Ffiat idea viti 2004 1.3 naft shum ekonomike multijet 4 porta shum e bollshme makina eshte me dogan te paguar gati per ti ber targat nuk ka nevoj p...

Krijuar Me 11 Oct, 2018  në Makina
2,400€
Shqipëri, Tiranës

BMW X5 3.0 Viti prodhimit fundi 2007 .Sendilje me memorje & Ngrohje Pasqyrat me Palosje Ndezje Start/Stop. Tavan Xhami panoramike. goma 100%2-Celes...

Krijuar Me 11 Oct, 2018  në Makina
Shqipëri, Fierit

Benz c 55 amg me motorr 5500 v8 140 mij km shum i shpejt full me navi te madh serdile me ngrohje me memorje baxha sensore parkimi para mbrapa perde...

Krijuar Me 11 Oct, 2018  në Makina
9,800€
Shqipëri, Durrës

Shitet ose nderrohet plus minus diferencen Shitet 4500€ me dokumenta per nje vit S300d nuk e kap taksa e lluksit Viti 1996 kamjo automat ne ...

Krijuar Me 11 Oct, 2018  në Makina
4,500€
Shqipëri, Mallakastër

e sapo ardhur nga gjermanija me dogan e targa te sa po cuar me liber servisi me sherbime te kryera nuk ka nevoij per asgje ne gjendje te skelqyer e...

Krijuar Me 11 Oct, 2018  në Makina
4,500€
Maqedoni, Shkupit

BMW 320 Cd full oprema 150 ps reg cella god Novi gumi napraen sevis Mozhe zamena so vasha dopllata

Krijuar Me 11 Oct, 2018  në Makina
Shqipëri, Vlorë

Shitet Land Rover Discovery TD5,2.5 nafte, kambio automat, xhama te zi origjinal, dokumenta te paguara, sherbime te bera, vaj,filtra, goma te reja,...

Krijuar Me 11 Oct, 2018  në Makina
4,000€
Shko në krye