hit counter script Ambient Biznesi - Shes dy dyqane
Home  » Prona  » Ambient Biznesi  »Njoftim #68
1,300€

Shes dy dyqane

Krijuar Me 27 Aug, 2018 | Shikuar: 7
Announce me when the price drops!
Shteti: Shqipëri
Rrethi: Tiranë
Kushti: Shitet
Shes dy dyqane me sip 38m2 dhe 30m2 pas Drejtorise se Pergjithshme te Policise,prane shkolles 9-vjecare Ali Demi.Cmimi 1300€/m2, te interesuarit te kontaktojne ne nr 0692431113 dhe 0693817887
0 Komente

0 Komente në Shes dy dyqane

Bëni një komentTaulant


Email
 Shpërndaje  Raporto  Favorite  Add to Compare

Njoftime të Ngjashme

Shko në krye