hit counter script Shtëpi Private - Shitet Shtepi private 2 kateshe
Home  » Prona  » Banimi  » Shtëpi Private  »Njoftim #36
180,000€

Shitet Shtepi private 2 kateshe

Krijuar Me 11 Oct, 2018 | Shikuar: 7
Announce me when the price drops!
Shteti: Shqipëri
Rrethi: Durrësit
Qyteti: Shijak
Dhoma: 5
Tualete: 3
Siperfaqja: 2000 m2
Viti Ndertimit: 2005
Kushti: Shitet
Shitet Shtepi private 2 kateshe rreth 200 m2 me garazhd plus 2 mije metra katrore toke
Vila ka : 3 banjo
3 dhoma gjumi bollshme (2 dhoma jan me garderobe dhe njera nga dhomat ka banjo )
1 magazine
1 garrazhd per dy makina
Sistem i brendshem ngrohje
Ballkone te medha ne cdo dhome
punimet jane shume cilesore
Shtepia eshte e mobiluar
Toka disponon Hipoteke dhe Shpia eshte me Leje Legalizimi
Shitet per arsye se Pronaret e shtepise jan ne Emigrim
kontaktoni inbox ose 0693911722‬ per me shume pyetje
Karakteristika Plus
Me Hipotekë
Me Garazh
Me Vend Parkimi
Me Verandë
E Mobiliuar
Tualet me Dritare
E pa Banuar
Ndërtim i ri
Oborr/Kopësht
0 Komente

0 Komente në Shitet Shtepi private 2 kateshe

Bëni një komentShite.al

Përdoruesi nga: 11 Aug, 2018
Shihni të gjitha njoftimet »

Email
 Shpërndaje  Raporto  Favorite  Add to Compare

Njoftime të Ngjashme

Shqipëri, Lezhës
Krijuar Me 11 Oct, 2018 në Shtëpi Private
80,000€
Shqipëri, Tiranës
Krijuar Me 11 Oct, 2018 në Shtëpi Private
240€
Shko në krye