Për një eksperiencë më të mirë, ndryshoni shfletuesin në CHROME, FIREFOX, OPERA ose Internet Explorer.

Detajet e njoftimit

Automjete Motoçikleta

Yamaha TMAX

5,000€

  • Yamaha TMAX
  • Yamaha TMAX
  • Yamaha TMAX

Përshkrimi

Çmimi * : 5,000€
Shteti : Shqipëri
Data : 10/12/2017
Gjendja : E Përdorur
Marka : Yamaha
Modeli : TMA
Viti I Prodhimit : 2012
Ngjyra : E bardhë
Targa : Shqiptare
Vendndodhja : Elbasan, Albania

Yamaha TMA X VITI 2012 ME LOOK 2016 ME LETRA TE RREGULLTA DHE SHERBIME TE BERA+EXTRA CMIM I PADISKUTUSHEM TEL: 0698106582


Post your rating


Njoftime të ngjashme

Top Android App
Android App