Për një eksperiencë më të mirë, ndryshoni shfletuesin në CHROME, FIREFOX, OPERA ose Internet Explorer.
Prona Apartamente

Vlore Apartament i ri 1+1 ne shitje 78.41 m2

40,770€

  • Vlore Apartament i ri 1+1 ne shitje 78.41 m2
  • Vlore Apartament i ri 1+1 ne shitje 78.41 m2
  • Vlore Apartament i ri 1+1 ne shitje 78.41 m2
  • Vlore Apartament i ri 1+1 ne shitje 78.41 m2
  • Vlore Apartament i ri 1+1 ne shitje 78.41 m2
  • Vlore Apartament i ri 1+1 ne shitje 78.41 m2
  • Vlore Apartament i ri 1+1 ne shitje 78.41 m2
  • Vlore Apartament i ri 1+1 ne shitje 78.41 m2
  • Vlore Apartament i ri 1+1 ne shitje 78.41 m2
  • Vlore Apartament i ri 1+1 ne shitje 78.41 m2

Përshkrimi

Çmimi * : 40,770€
Shteti : Shqipëri
Data : 16/02/2018
Sipërfaqja : 78.41 m2
Hipoteke : Po
Viti i ndërtimit : 2008
Dhoma gjumi : 1
Banjo : 1
Ballkon : Po
Kati : 11
Ashensor : Po
Garazh : Jo
Vendndodhja : vlore

Shitet apartament 1+1 tek Gama Market Vlore. Apartamenti ka nje siperfaqe prej 78.41 m², ndodhet ne katin e 11 te nje pallati te ri , disponon dokumentacion te rregullt. Tualeti eshte i kompletuar dhe apartamenti eshte i pabanuar me pare. Cmimi eshte 520euro/m2 por mbetet i diskutueshem. Per me shume info na kontaktoni ne numrin e cel dhe viber: 355694520305. Ose ne whatsap ne numrin: 355696584245 .


*Numri juaj i telefonit do ti shfaqet shitësit

Post your rating


Njoftime të ngjashme

Top Android App
Android App