Për një eksperiencë më të mirë, ndryshoni shfletuesin në CHROME, FIREFOX, OPERA ose Internet Explorer.

Detajet e njoftimit

Automjete Makina Bujqësore

Traktor fiat 666

10,000€

  • Traktor fiat 666
  • Traktor fiat 666
  • Traktor fiat 666
  • Traktor fiat 666
  • Traktor fiat 666
  • Traktor fiat 666
  • Traktor fiat 666
  • Traktor fiat 666
  • Traktor fiat 666

Përshkrimi

Çmimi * : 10,000€
Shteti : Shqipëri
Data : 29/01/2018
Vendndodhja : Lushnjë, Albania

Shitet traktor fiat 666 bashk me 2 mbjellse per miser fasule gaspardo 520 me pleh me helm dhe marçesi per grure dhe fara te imta ne gjendje perfekte me te gjith sherbimet e kruera shitet per arsye emigrimi cmimi i diskutueshem nr i tel 0686948112 ose 0685131841


Post your rating


Njoftime të ngjashme

Top Android App
Android App