Për një eksperiencë më të mirë, ndryshoni shfletuesin në CHROME, FIREFOX, OPERA ose Internet Explorer.
Automjete Motoçikleta

T maks 500 CC 2001 me letrat der shtator

2,500€

  • T maks 500 CC 2001 me letrat der shtator
  • T maks 500 CC 2001 me letrat der shtator
  • T maks 500 CC 2001 me letrat der shtator
  • T maks 500 CC 2001 me letrat der shtator

Përshkrimi

Çmimi * : 2,500€
Shteti : Shqipëri
Data : 26/05/2018
Vendndodhja : Shkozet, Durrës, Albania

Motorri Esht super gjendje sapo vendosue Goma te reja michlen batteri e re nderruar vani Dhe zinxhiri i rij super gjetdrita led Cmimi 2500€ per me teper nr 0696982288


Post your rating


Njoftime të ngjashme

Top Android App
Android App