Për një eksperiencë më të mirë, ndryshoni shfletuesin në CHROME, FIREFOX, OPERA ose Internet Explorer.
Të ndryshme Të Tjera

Shitet Tavoline Pokeri bashke me kolltuqe dhe valixhen me chipsa

400€

  • Shitet Tavoline Pokeri bashke me kolltuqe dhe valixhen me chipsa
  • Shitet Tavoline Pokeri bashke me kolltuqe dhe valixhen me chipsa
  • Shitet Tavoline Pokeri bashke me kolltuqe dhe valixhen me chipsa

Përshkrimi

Çmimi * : 400€
Shteti : Shqipëri
Data : 15/05/2018
Gjendja : E Përdorur
Vendndodhja : Durres

Shitet Tavoline Pokeri Bashke me 9 Kolltuqe dhe me Valixhen me chipsa .

Te interesuarit te kontaktojne te nr 0697738867


Post your rating


Njoftime të ngjashme

Top Android App
Android App