Për një eksperiencë më të mirë, ndryshoni shfletuesin në CHROME, FIREFOX, OPERA ose Internet Explorer.
Prona Shtepi Private

Shitet Shtepi private 2 kateshe

165,000€

  • Shitet Shtepi private 2 kateshe
  • Shitet Shtepi private 2 kateshe
  • Shitet Shtepi private 2 kateshe
  • Shitet Shtepi private 2 kateshe
  • Shitet Shtepi private 2 kateshe
  • Shitet Shtepi private 2 kateshe
  • Shitet Shtepi private 2 kateshe

Përshkrimi

Çmimi * : 165,000€
Shteti : Shqipëri
Data : 07/02/2018
Sipërfaqja (m²) : 200
Opsion shtese : 2 mije M2 toke
Dhoma gjumi : 3
Banjo : 3
Hipotekë : Po
Ballkon / Verandë : Po
Numri i katëve : 2
Vendndodhja : Shijak, Albania

Shitet Shtepi private 2 kateshe rreth 200 m2 me garazhd plus 2 mije metra katrore toke 
Vila ka : 3 banjo
3 dhoma gjumi bollshme (2 dhoma jan me garderobe dhe njera nga dhomat ka banjo )
1 magazine 
1 garrazhd per dy makina 
Sistem i brendshem ngrohje 
Ballkone te medha ne cdo dhome
punimet jane shume cilesore 
Shtepia eshte e mobiluar 
Toka disponon Hipoteke dhe Shpia eshte me Leje Legalizimi
Shitet per arsye se Pronaret e shtepise jan ne Emigrim 
kontaktoni  0688860808‬ per me shume pyetjePost your rating


Njoftime të ngjashme

Top Android App
Android App