Për një eksperiencë më të mirë, ndryshoni shfletuesin në CHROME, FIREFOX, OPERA ose Internet Explorer.
Prona Shtepi Private

Shitet Shtepi 2 kate e vjeter guri

40,000€

  • Shitet Shtepi 2 kate e vjeter guri
  • Shitet Shtepi 2 kate e vjeter guri
  • Shitet Shtepi 2 kate e vjeter guri

Përshkrimi

Çmimi * : 40,000€
Shteti : Shqipëri
Data : 07/01/2018
Opsion shtese : 630m2 toke
Vendndodhja : Shkodër, Albania

Shitet 630m2 toke dhe shtepi 2 kate guri shkoder tepe 0688386499Post your rating


Njoftime të ngjashme

Top Android App
Android App