Për një eksperiencë më të mirë, ndryshoni shfletuesin në CHROME, FIREFOX, OPERA ose Internet Explorer.
Elektronika Telefona & Tablets

Shitet Samsung Galaxy A

200€

  • Shitet Samsung Galaxy A
  • Shitet Samsung Galaxy A
  • Shitet Samsung Galaxy A

Përshkrimi

Çmimi * : 200€
Shteti : Shqipëri
Data : 13/02/2018
Prodhuesi : Samsung
Modeli : A5
Vendndodhja : Tirana, Albania

Shitet Samsung Galaxy A5 , viti 2016 , ne gjendje shume te mire , i pajisur me kus dhe kuti… Cmimi : 250.000 leke i diskutueshem Cel : 0692699669Post your rating


Top Android App
Android App