Për një eksperiencë më të mirë, ndryshoni shfletuesin në CHROME, FIREFOX, OPERA ose Internet Explorer.

Detajet e njoftimit

Elektronika Printera & Skanera

Shitet printer

8,000Lek

  • Shitet printer
  • Shitet printer
  • Shitet printer
  • Shitet printer
  • Shitet printer

Përshkrimi

Çmimi * : 8,000Lek
Shteti : Shqipëri
Data : 12/12/2017
Gjendja : E Përdorur
Vendndodhja : Tirana, Tirana County, Albania

Shitet printer Canon shume pak i perdorur ne gjendje shume te mire ben skanim dhe primtim, me fishin , pa bojerat.Cmimi 80 milek i diskutueshem.Nr: 0694855882


Post your rating


Top Android App
Android App