Për një eksperiencë më të mirë, ndryshoni shfletuesin në CHROME, FIREFOX, OPERA ose Internet Explorer.
Automjete AutoVetura

Shitet opel corsa 1.2 benzine

1,500€

  • Shitet opel corsa 1.2 benzine
  • Shitet opel corsa 1.2 benzine
  • Shitet opel corsa 1.2 benzine
  • Shitet opel corsa 1.2 benzine
  • Shitet opel corsa 1.2 benzine
  • Shitet opel corsa 1.2 benzine
  • Shitet opel corsa 1.2 benzine
  • Shitet opel corsa 1.2 benzine

Përshkrimi

Çmimi * : 1,500€
Shteti : Shqipëri
Data : 11/02/2018
Marka : Opel
Modeli : Corsa
Struktura : Makinë e vogël
KM : 100 000 - 149 999
Karburanti : Benzinë
Trasmisioni : Manuale
Targa : Shqiptare
Vendndodhja : Vlorë, Albania

Opel Corsa 1.2 benzine kambio manule, viti i prodhimit 2002, 134000km. Makina i ka te gjitha sherbimet e bera. Goma te reja dhe vaj filtra te nderruara ne Janar 2018. Per cdo informacion kontakto  ne nr.+355699388077! Cmimi 1500 euro! Vetem telefonata!Post your rating


Njoftime të ngjashme

Top Android App
Android App