Për një eksperiencë më të mirë, ndryshoni shfletuesin në CHROME, FIREFOX, OPERA ose Internet Explorer.
Prona Apartamente

shitet okazion Apartament 3+1

75,000€

 • shitet okazion Apartament 3+1
 • shitet okazion Apartament 3+1
 • shitet okazion Apartament 3+1
 • shitet okazion Apartament 3+1
 • shitet okazion Apartament 3+1
 • shitet okazion Apartament 3+1
 • shitet okazion Apartament 3+1
 • shitet okazion Apartament 3+1
 • shitet okazion Apartament 3+1
 • shitet okazion Apartament 3+1
 • shitet okazion Apartament 3+1
 • shitet okazion Apartament 3+1
 • shitet okazion Apartament 3+1

Përshkrimi

Çmimi * : 75,000€
Shteti : Shqipëri
Data : 14/03/2018
Sipërfaqja : 84m2
Opsion shtese : 60m2 ballkon
Hipoteke : Po
Dhoma gjumi : 2
Banjo : 1
Ballkon : Po
Kati : 8
Ashensor : Po
Vendndodhja : Durrës, Albania

Shitet Apartament  ne katin e 8 te nje pallat te ri 8 katesh me ashensor. Eshte i mireorganizuar me sallonin e ndenjes se bashku me ambjentin e gatimit 2 dhome gjumi nje banjo me dritare edhe nje ballkon rreth 60 m2.Zona ne te cilen ndodhet apartamenti eshte lehtesisht e aksesuesheme . Avantazh i kesaj prone eshte vendndodhja nje lagje mjaft e qete dhe nje parking te sigurt posht pallatit vetem per banoret. Apartamenti disponon dokumentacion te plote hipotekor. Kontakto tani Driloni ne numrin : 0672349388 Adi: 0696255868


Post your rating


Njoftime të ngjashme

Top Android App
Android App