Për një eksperiencë më të mirë, ndryshoni shfletuesin në CHROME, FIREFOX, OPERA ose Internet Explorer.

Detajet e njoftimit

Automjete Aksesorë

SHITET NAVI ORGJINAL

23,000Lek

  • SHITET NAVI ORGJINAL
  • SHITET NAVI ORGJINAL
  • SHITET NAVI ORGJINAL
  • SHITET NAVI ORGJINAL
  • SHITET NAVI ORGJINAL

Përshkrimi

Çmimi * : 23,000Lek
Shteti : Shqipëri
Data : 30/12/2017
Vendndodhja : Fier, Albania

SHESE NAVI + ORGJINAL.TV.DVD.TEL.PER AUDI A4.MONTOHET NGA VITI 2000 DERI 2008.NAVI KA DHE KODIN.CMIMI 230 LEKE.TEL 0695226622 


Post your rating


Njoftime të ngjashme

Top Android App
Android App