Për një eksperiencë më të mirë, ndryshoni shfletuesin në CHROME, FIREFOX, OPERA ose Internet Explorer.
Automjete AutoVetura

Shitet Ford Fokus 1.8

1,500€

  • Shitet Ford Fokus 1.8
  • Shitet Ford Fokus 1.8
  • Shitet Ford Fokus 1.8

Përshkrimi

Çmimi * : 1,500€
Shteti : Shqipëri
Data : 04/02/2018
Marka : Ford
Modeli : Fokus
Struktura : Portobagazh
Vendndodhja : ,

Shitet Ford Fokus 1.8 Me Injator Dhe Pomp Te thiesht Mekanik i 2001 Makina Ka Te Gjitha Sherbimet Te Bera Si Dhe Goma Jo Shum Te Konsumuar Shitet Per Arsye Mos Perdorimi 1.500€ Ipa Dismutueshem Nuk Pranoi Ndrim 

Numer Kontakti 0672136576Post your rating


Njoftime të ngjashme

Top Android App
Android App