Për një eksperiencë më të mirë, ndryshoni shfletuesin në CHROME, FIREFOX, OPERA ose Internet Explorer.
Automjete AutoVetura

Shitet fiat punto viti 2001

16,000Lek

  • Shitet fiat punto viti 2001
  • Shitet fiat punto viti 2001
  • Shitet fiat punto viti 2001
  • Shitet fiat punto viti 2001
  • Shitet fiat punto viti 2001
  • Shitet fiat punto viti 2001

Përshkrimi

Çmimi * : 16,000Lek
Shteti : Shqipëri
Data : 25/01/2018
Marka : Fiat
Modeli : Punto
Struktura : Veture
Karburanti : Benzinë
Trasmisioni : Manuale
Viti I Prodhimit : 2001
Ngjyra : E kuqe
Vendndodhja : Tirana, Albania

shitet fiat punto viti 2001 . motor 1.2 benzin me 8 valvula me kondicioner me sherbime te sapo bera ne gjendje shum te mir 
taxa dhe siguracioni I kan mbaruar ne 4 janar. ndersa kolaudimin e ka deri ne prill 
cmimi 16000 lek I dikutueshem 
cel 0675448293Post your rating


Njoftime të ngjashme

Top Android App
Android App