Për një eksperiencë më të mirë, ndryshoni shfletuesin në CHROME, FIREFOX, OPERA ose Internet Explorer.

Detajet e njoftimit

Prona Dyqane

Shitet dyqan

  • Shitet dyqan
  • Shitet dyqan
  • Shitet dyqan
  • Shitet dyqan
  • Shitet dyqan
  • Shitet dyqan
  • Shitet dyqan

Përshkrimi

Shteti : Shqipëri
Data : 18/12/2017
Sipërfaqja : 50 m2
Vendndodhja : Tirana, Tirana County, Albania

Shitet dyqan ne nje nder zonat me te preferuara ne Tirane tek liqeni i thate, dyqane esht open-space dhe ka nje siperfaqe 50 m2.

Ambjenti esht i pershtatshem per shumellojshmeri biznesesh si farmaci, bar-kafe,klinike dentare ,zyra etj… 

Dyqani ka akses te menjehershem ne rrugen kryesore.

Dyqani ka vetrat xhami ne te dy krahet me mundesi mjaft te mire rreklamimi te cdo lloj biznesi.

Per nje vizite ne prone na kontaktoni :

Cel: 0662001300

0688388480


Post your rating


Njoftime të ngjashme

Top Android App
Android App