Për një eksperiencë më të mirë, ndryshoni shfletuesin në CHROME, FIREFOX, OPERA ose Internet Explorer.
Automjete AutoVetura

SHITET DHE NDERROHET ALFA ROMEO 2.4 NAFTE 4X4 VITI 2010

6€

  • SHITET DHE NDERROHET ALFA ROMEO 2.4 NAFTE  4X4 VITI 2010
  • SHITET DHE NDERROHET ALFA ROMEO 2.4 NAFTE  4X4 VITI 2010
  • SHITET DHE NDERROHET ALFA ROMEO 2.4 NAFTE  4X4 VITI 2010
  • SHITET DHE NDERROHET ALFA ROMEO 2.4 NAFTE  4X4 VITI 2010
  • SHITET DHE NDERROHET ALFA ROMEO 2.4 NAFTE  4X4 VITI 2010

Përshkrimi

Çmimi * : 6€
Shteti : Shqipëri
Data : 14/01/2018
Gjendja : E Përdorur
Vendndodhja : Lezhe

Makina eshte shume komode eshte ne gjendje shume te mire dhe e gatshme per cdo lloje prove.Makina preferohet te nderrohet me makine kambio automat.si mercedes/E Class./ C Class./ Audi./ BMW X5./etj.
Whats’ap..069 34 07 608.


*Numri juaj i telefonit do ti shfaqet shitësit

Post your rating


Njoftime të ngjashme

Top Android App
Android App