Për një eksperiencë më të mirë, ndryshoni shfletuesin në CHROME, FIREFOX, OPERA ose Internet Explorer.

Detajet e njoftimit

Prona Apartamente

Shitet apartament

  • Shitet apartament
  • Shitet apartament
  • Shitet apartament
  • Shitet apartament
  • Shitet apartament
  • Shitet apartament

Përshkrimi

Çmimi * : 600€
Data : 02/12/2017
Sipërfaqja : 90 m2
Opsion shtese : verande 30 m2
Hipoteke : Po
Viti i ndërtimit : 2015
Dhoma gjumi : 2
Banjo : 2
Ballkon : Po
Ashensor : Po
Vendndodhja : Rruga Adria, Durrës, Albania

Shitet apartament ne durres afer stacionit te trenit apartamententi eshte 90 m2 dhe nje verande 30 m2 qe mund ti bashkangjitet apartamentit dhe disponon hipotek te rregullt.
Cmimi 600 euro metri katror i diskutueshem
kush esht i interesuar te kontakto ne nr e tel 0674073087Njoftime të ngjashme

Top Android App
Android App