Për një eksperiencë më të mirë, ndryshoni shfletuesin në CHROME, FIREFOX, OPERA ose Internet Explorer.
Prona Apartamente

Shitet apartament 140 m2

600€

  • Shitet apartament 140 m2
  • Shitet apartament 140 m2
  • Shitet apartament 140 m2
  • Shitet apartament 140 m2
  • Shitet apartament 140 m2
  • Shitet apartament 140 m2

Përshkrimi

Çmimi * : 600€
Shteti : Shqipëri
Data : 24/12/2017
Sipërfaqja : 140 m2
Hipoteke : Po
Viti i ndërtimit : 2017
Ballkon : Po
Kati : 3
Ashensor : Jo
Vendndodhja : Durrës, Albania

Shitet apartament 140 m2 ne Durres apartamenti ndodhet ne katin e 3 te banimit ne nje pallat te sapo ndertuar dhe me hipotek punimet e brendshme shume cilesore disponon gjithashtu edhe sistem ngrohje me Ciler apartamenti ka te gatshem projetin e mobilimit per cdo informacion 0674073087


Post your rating


Njoftime të ngjashme

Top Android App
Android App