Për një eksperiencë më të mirë, ndryshoni shfletuesin në CHROME, FIREFOX, OPERA ose Internet Explorer.
Prona Apartamente

Shitet apartament 1+1 ne Orikum, Vlore 84m2

38,640€

  • Shitet apartament 1+1 ne Orikum, Vlore 84m2
  • Shitet apartament 1+1 ne Orikum, Vlore 84m2
  • Shitet apartament 1+1 ne Orikum, Vlore 84m2
  • Shitet apartament 1+1 ne Orikum, Vlore 84m2
  • Shitet apartament 1+1 ne Orikum, Vlore 84m2
  • Shitet apartament 1+1 ne Orikum, Vlore 84m2

Përshkrimi

Çmimi * : 38,640€
Shteti : Shqipëri
Data : 27/02/2018
Apartamenti : 1+1
Sipërfaqja : 84m2
Hipoteke : Po
Viti i ndërtimit : 2013
Dhoma gjumi : 1
Banjo : 1
Ballkon : Po
Kati : 2
Ashensor : Po
Garazh : Jo
Vendndodhja : Bulevardi Princesha Rugjine, Orikum, Albania

Shitet apartamenti i ri ne Orikum,Vlore me siperfaqe totale 84 m2. Ndodhet ne katin e 2 te pallatit 4 katesh. Ndertim i ri i vitit 2013. Ndodhet ne rrugen kryesore te Orikumit (Bulevardi Princesha Rugiine). Cmimi eshte 460euro/m2 por mbetet i diskutueshem. Per me shume informacione mund te me kontaktoni ne numrin e cel dhe viber: 355694520305. Ose ne whatsap ne numrin: 355696584245 .*Numri juaj i telefonit do ti shfaqet shitësit

Post your rating


Njoftime të ngjashme

Top Android App
Android App