Për një eksperiencë më të mirë, ndryshoni shfletuesin në CHROME, FIREFOX, OPERA ose Internet Explorer.
Prona Tokë / Truall

Shitet 1.5 dylym tok livall

  • Shitet 1.5 dylym tok livall
  • Shitet 1.5 dylym tok livall

Përshkrimi

Shteti : Shqipëri
Data : 17/12/2017
Vendndodhja : Bleran, Shkodër, Albania

Toka ndollet ne bardhaj te shkodres afer rruges esht ne form katerore dhe kushton 15milion lek te vjetra esht e paisur me letra te rregullta per informacion me te detajuar kontaktoni me mua ne facebook ose ne kte nr cel 0688715210 faleminderit


Post your rating


Njoftime të ngjashme

Top Android App
Android App