Për një eksperiencë më të mirë, ndryshoni shfletuesin në CHROME, FIREFOX, OPERA ose Internet Explorer.

Detajet e njoftimit

Shtëpi & Familje Mobilje

SHITEN KOLLTUQE

  • SHITEN KOLLTUQE
  • SHITEN KOLLTUQE
  • SHITEN KOLLTUQE
  • SHITEN KOLLTUQE
  • SHITEN KOLLTUQE
  • SHITEN KOLLTUQE

Përshkrimi

Çmimi * : 500Lek
Shteti : Shqipëri
Data : 25/12/2017
Gjendja : E Përdorur
Vendndodhja : Tirana, Tirana County, Albania

SHITEN KOLLTUQE SHUME CILESOR DHE NE GJENDJE SHUME TE MIRE.
500 mije lek
1X220cm, 1X150cm, 2X110cm
TIRANE TEL: 0694136008
Njoftime të ngjashme

Top Android App
Android App