Për një eksperiencë më të mirë, ndryshoni shfletuesin në CHROME, FIREFOX, OPERA ose Internet Explorer.

Detajet e njoftimit

Shtëpi & Familje Mobilje

Shiten divani

190€

  • Shiten divani
  • Shiten divani
  • Shiten divani

Përshkrimi

Çmimi * : 190€
Shteti : Kosovë
Data : 09/12/2017
Gjendja : E Përdorur
Vendndodhja : Peja, Peć District

Shitet divani me dimenzione 240×180×80 cm në formë këndore, shumë pak të përdorura dhe në gjendje sh☎️: 049664410


Post your rating


Njoftime të ngjashme

Top Android App
Android App