Për një eksperiencë më të mirë, ndryshoni shfletuesin në CHROME, FIREFOX, OPERA ose Internet Explorer.
Prona Ambiente Biznesi

Shiten 2 biznese ne autostraden Tirane Durres km.7

  • Shiten 2 biznese ne autostraden Tirane Durres km.7
  • Shiten 2 biznese ne autostraden Tirane Durres km.7
  • Shiten 2 biznese ne autostraden Tirane Durres km.7
  • Shiten 2 biznese ne autostraden Tirane Durres km.7

Përshkrimi

Shteti : Shqipëri
Data : 28/12/2017
Vendndodhja : Tirana, Tirana County, Albania

Shiten 2 biznese , njeri me ndertese 530 m2 dhe po aq siperfaqe perpara nderteses dhe nje magazine tjeter me 110 m2. Te dyja jane aktualisht te dhena me qera dhe jane me dokumenta te rregullta dhe me leje ndertimi. Bizneset ndodhen buze rruges ne autostraden Tirane Durres km 7 . Per me shume info kontaktoni ne 00306973226033Post your rating


Njoftime të ngjashme

Top Android App
Android App