Për një eksperiencë më të mirë, ndryshoni shfletuesin në CHROME, FIREFOX, OPERA ose Internet Explorer.

Detajet e njoftimit

Të ndryshme Të Tjera

Shes hidrosanitare

19Lek

  • Shes hidrosanitare

Përshkrimi

Çmimi * : 19Lek
Shteti : Shqipëri
Data : 14/04/2018
Gjendja : E Përdorur
Garanci : Jo
Vendndodhja : Tirane

Shes paisje hidrosanitare per tualet lavamane, pasqyre dhe mbajtese me sirtare. Paisjet Jane ne gjendje te mire, funksionale Jo shume te perdorura dhe te firmes Porcelanosa. Cmimi 19.000 Lek.  Kontakt 0695485090


*Numri juaj i telefonit do ti shfaqet shitësit

Post your rating


Top Android App
Android App