Për një eksperiencë më të mirë, ndryshoni shfletuesin në CHROME, FIREFOX, OPERA ose Internet Explorer.
Të ndryshme Vegla Pune

Shes Akku Makita ne gjendje te rregullt shume praktike

53€

  • Shes Akku Makita ne gjendje te rregullt shume praktike
  • Shes Akku Makita ne gjendje te rregullt shume praktike

Përshkrimi

Çmimi * : 53€
Shteti : Kosovë
Data : 31/12/2017
Vendndodhja : Prishtina, Pristina District

Shes Aku Makita ne gjendje perfekte me dy shpejtesi dhe Drit LED ne paketim te vetin ka 2 bateri dhe eshte shume kualitet per me shume Viber +37744993662Post your rating


Top Android App
Android App