Për një eksperiencë më të mirë, ndryshoni shfletuesin në CHROME, FIREFOX, OPERA ose Internet Explorer.

Detajet e njoftimit

Veshje & Aksesorë Për Meshkuj

Set per meshkuj

20€ :

  • Set per meshkuj

Përshkrimi

Çmimi * : 20€ :
Data : 03/12/2017
Gjendja : E Re
Vendndodhja : Vučitrn, Kosovska Mitrovica District

Set per meshkuj: Ore katrore me rrypa lekure, dhe 2 varese dore gratis
Çmimi I setit 20€
Paketim ne form dhurate , rruza dhe varse ( gratis)
Porosit nga shtepija e prano porosin te shpija
Viber & what’s app +38649551351
Transporti per Kosove gratis
Transporti per Shqiperi dhe Maqedoni vetem 3€
Zgjedhe vetem te preferuaren tende,


Post your rating


Njoftime të ngjashme

Top Android App
Android App