Për një eksperiencë më të mirë, ndryshoni shfletuesin në CHROME, FIREFOX, OPERA ose Internet Explorer.

Detajet e njoftimit

Elektronika Telefona & Tablets

Samsung S8 Plus

72,000Lek

  • Samsung S8 Plus

Përshkrimi

Çmimi * : 72,000Lek
Shteti : Shqipëri
Data : 29/12/2017
Prodhuesi : Samsung
Modeli : S8 Plus
Vendndodhja : Tirana, Tirana County, Albania

Gjendje perfekte me kuti dhe kues 0692090007Post your rating


Top Android App
Android App