Për një eksperiencë më të mirë, ndryshoni shfletuesin në CHROME, FIREFOX, OPERA ose Internet Explorer.

Detajet e njoftimit

Automjete Aksesorë

RROBA MOTORRI

400€

  • RROBA MOTORRI
  • RROBA MOTORRI
  • RROBA MOTORRI
  • RROBA MOTORRI
  • RROBA MOTORRI
  • RROBA MOTORRI
  • RROBA MOTORRI
  • RROBA MOTORRI
  • RROBA MOTORRI
  • RROBA MOTORRI

Përshkrimi

Çmimi * : 400€
Shteti : Shitet
Data : 04/12/2017
Gjendja : E Re
Vendndodhja : Tirana, Tirana County, Albania

Shiten dhe nje pale rroba dhe cizme te motorit origjinale te reja te pa perdorura. Cmimi i rrobave+cizme 400 € i diskutushem. Per info +355692771114


Post your rating


Njoftime të ngjashme

Top Android App
Android App