Për një eksperiencë më të mirë, ndryshoni shfletuesin në CHROME, FIREFOX, OPERA ose Internet Explorer.

Detajet e njoftimit

Veshje & Aksesorë Unisex

Ray Ban (okazion)

39€

  • Ray Ban (okazion)
  • Ray Ban (okazion)
  • Ray Ban (okazion)
  • Ray Ban (okazion)
  • Ray Ban (okazion)

Përshkrimi

Çmimi * : 39€
Shteti : Shqipëri
Data : 24/12/2017
Vendndodhja : Tirana, Tirana County, Albania

Syze Ray Ban.

RB 4228 618588 kodi syzeve

Xham plastik, skelet plastik + metal.

Lense jeshile.

Bashke me fshiresen.

Shiten per arsye mosperdorim, jane bere dhurate dhe nuk me shkojn. Cmimi eshte OkazioN

Te reja 153$

https://www.ray-ban.com/usa/sunglasses/RB4228%20MALE%20004-rb4228-black/8053672406023


Post your rating


Njoftime të ngjashme

Top Android App
Android App