Për një eksperiencë më të mirë, ndryshoni shfletuesin në CHROME, FIREFOX, OPERA ose Internet Explorer.

Detajet e njoftimit

Elektronika Printera & Skanera

Printer Samsung i ri

70€

  • Printer Samsung i ri

Përshkrimi

Çmimi * : 70€
Shteti : Shqipëri
Data : 20/12/2017
Vendndodhja : Shkodër, Albania

Printer i bardhe Samsung ne gjendje shum te mire i paperdorur nga kutia dhe letra 0692060022


Post your rating


Top Android App
Android App