Për një eksperiencë më të mirë, ndryshoni shfletuesin në CHROME, FIREFOX, OPERA ose Internet Explorer.

Detajet e njoftimit

Shërbime Shërbime Online

PRIAM TRAVEL

1€

  • PRIAM TRAVEL

Përshkrimi

Çmimi * : 1€
Shteti : Shqipëri
Data : 26/12/2017
Garanci : Po
Vendndodhja : plazh durres

Priam travel me vendndodhje ne durres ju mundeson Bileta avioni dhe trageti me cmime konkurruese , gjithashtu ju mundesojme dhe makina me qera “Priam rental”  me cmime shume te favorshme per klientin.Post your rating


Njoftime të ngjashme

Top Android App
Android App