Për një eksperiencë më të mirë, ndryshoni shfletuesin në CHROME, FIREFOX, OPERA ose Internet Explorer.

Detajet e njoftimit

Veshje & Aksesorë Për Meshkuj

Ora dore

25€

  • Ora dore
  • Ora dore
  • Ora dore
  • Ora dore
  • Ora dore

Përshkrimi

Çmimi * : 25€
Data : 01/12/2017
Gjendja : E Re
Vendndodhja : Skenderaj, Kosovska Mitrovica District

Ora dore per meshkuj brende te ndryshme Çmimet jan n’foto 
Shkruani direct ne viber +38649545052 
Transporti Falas në të gjithë Kosovën 
Transporti për Shqipëri dhe Maqedoni vetem 3€
Zgjedhe vetem te preferuaren tende 
Orat jan te reja dhe te paketuara gati per Transport tek addresa juaj.
Pagesa behet pas pranimit të porosise Porosit tani mos nguroni 
Porosit nga shtepija dhe prano porosin te shtepija.


Post your rating


Njoftime të ngjashme

Top Android App
Android App