Për një eksperiencë më të mirë, ndryshoni shfletuesin në CHROME, FIREFOX, OPERA ose Internet Explorer.
Të ndryshme Të Tjera

Okazion,Komplete kolltuqesh per verand lokali

700€

  • Okazion,Komplete kolltuqesh per verand lokali
  • Okazion,Komplete kolltuqesh per verand lokali
  • Okazion,Komplete kolltuqesh per verand lokali
  • Okazion,Komplete kolltuqesh per verand lokali

Përshkrimi

Çmimi * : 700€
Shteti : Shqipëri
Data : 30/01/2018
Vendndodhja : Tirana, Tirana County, Albania

Shes 6 komplete kolltuqe dyshe me struktur hekuri me shilte,,tavolina me mermer,te pastra,dhe tre komplete komplete kolltuqe dyshe per ambjent te brenshme me tavolina druri,,,,te gjitha total 700 ero,I diskutueshem,,,,nr cel: 0693340003Post your rating


Top Android App
Android App