Për një eksperiencë më të mirë, ndryshoni shfletuesin në CHROME, FIREFOX, OPERA ose Internet Explorer.
Kafshë Shtëpiake Të ndryshme

OKAZION!!! SHITET URGJENT AKUARIUMI

7,500Lek

  • OKAZION!!! SHITET URGJENT AKUARIUMI

Përshkrimi

Çmimi * : 7,500Lek
Shteti : Shqipëri
Data : 31/12/2017
Opsion shtese : Peshqi dhe akuarium
Vendndodhja : Tirana, Tirana County, Albania

shitet akuariumi. Gjendja shume e mire 9/10. Ka keto parametra: gjatesia: 38 cm, gjeresia: 20 cm dhe lartesia:34cm… (shikoni edhe foton). Shitet per arsye mosperdorimi…te interesuarit kontakt nr cel: 0696991259 flm…

cmimi 75 mij leke te vjetra…pak i padiskutushem..Post your rating


Top Android App
Android App