Për një eksperiencë më të mirë, ndryshoni shfletuesin në CHROME, FIREFOX, OPERA ose Internet Explorer.
Automjete AutoVetura

Okazion Audi A4 2.0 nafte

5,000€

  • Okazion Audi A4 2.0 nafte
  • Okazion Audi A4 2.0 nafte
  • Okazion Audi A4 2.0 nafte
  • Okazion Audi A4 2.0 nafte
  • Okazion Audi A4 2.0 nafte
  • Okazion Audi A4 2.0 nafte

Përshkrimi

Çmimi * : 5,000€
Shteti : Shqipëri
Data : 24/02/2018
Marka : Audi
Modeli : A4
Struktura : Portobagazh
Karburanti : Naftë
Trasmisioni : Manuale
Dyer : 4/5
Viti I Prodhimit : 2005
Ngjyra : E zezë
Targa : Shqiptare
Vendndodhja : Tiranë

Audi A4 Avant motorr 1968 cc Nafte tdi me 6+1 marshe, kambio manuale, ngjyre e Zeze, Sensore Parkimi para dhe mbrapa, clima bizona, komjuter bordi, Karikator me 6 cd, xhama elektrik, disqe alumini 16 inc te Audit, viti 24/03/2005, makina e ardhur nga Italia me date 31/12/2017 ne gjendje shum te mire me dogane te paguar dhe e targuar me date 15/01/2018. Makines i kam nderruar vaj+filtra me date 10/02/2018

Per me shum Kontakt 0692037037Post your rating


Njoftime të ngjashme

Top Android App
Android App