Për një eksperiencë më të mirë, ndryshoni shfletuesin në CHROME, FIREFOX, OPERA ose Internet Explorer.

Detajet e njoftimit

Shtëpi & Familje Mobilje

OKAZION

500€

  • OKAZION
  • OKAZION
  • OKAZION
  • OKAZION
  • OKAZION
  • OKAZION

Përshkrimi

Çmimi * : 500€
Shteti : Shqipëri
Data : 18/12/2017
Vendndodhja : Tirana

Shiten. 2 divane dhe 2 kolltuqe material mdf te ardhura nga Italia.
Jane te modifikueshem dhe shume cilesor.
Ndodhen ne Tirane. 0682926173
Cmimi okazion. 680.000leke (te vjetra)


Post your rating


Njoftime të ngjashme

Top Android App
Android App