Për një eksperiencë më të mirë, ndryshoni shfletuesin në CHROME, FIREFOX, OPERA ose Internet Explorer.

Detajet e njoftimit

Elektronika Games & Consoles

Nintendo 3DS

80€

  • Nintendo 3DS
  • Nintendo 3DS

Përshkrimi

Çmimi * : 80€
Shteti : Shqipëri
Data : 07/12/2017
Gjendja : E Përdorur
Vendndodhja : Tirana, Tirana County, Albania

Shitet Nintendo 3DS me kuesin dhe kellefin e vet dhe me 3 lojera. 

Cmimi 80 Eur 0675789664


Post your rating


Top Android App
Android App