Për një eksperiencë më të mirë, ndryshoni shfletuesin në CHROME, FIREFOX, OPERA ose Internet Explorer.
Prona Ambiente Biznesi

Jepet me qera ambient

  • Jepet me qera ambient
  • Jepet me qera ambient
  • Jepet me qera ambient
  • Jepet me qera ambient
  • Jepet me qera ambient
  • Jepet me qera ambient
  • Jepet me qera ambient

Përshkrimi

Shteti : Shqipëri
Data : 21/12/2017
Vendndodhja : Tirana, Tirana County, Albania

Jepet me qera ambient tek rruga Tre Vellezerit Kondi perballe me Vilat Amerikane

Mund te perdoret si dyqan ose per banim

Fasade xhami, qepen, kondicioner dhe tualet.

Kontaktoni: 0686911637


Post your rating


Njoftime të ngjashme

Top Android App
Android App