Për një eksperiencë më të mirë, ndryshoni shfletuesin në CHROME, FIREFOX, OPERA ose Internet Explorer.
Automjete Furgonë

Furgon sprinter i 2009

10,000€

  • Furgon sprinter i 2009

Përshkrimi

Çmimi * : 10,000€
Shteti : Shqipëri
Data : 24/12/2017
Marka : Mercedes-benz
Modeli : Sprinter
KM : > 300 000
Numri I Dyerve : 2/3
Viti I Prodhimit : 2009
Ngjyra : E kuqe
Vendndodhja : Peshkopi, Albania

Ne gjendje shume te mire si gjenerike dhe motorike me 300 mijë kilometra ne gjendje prefekt me dokumenta italiane per çdo informacion nr 0688392397


Post your rating


Njoftime të ngjashme

Top Android App
Android App