Për një eksperiencë më të mirë, ndryshoni shfletuesin në CHROME, FIREFOX, OPERA ose Internet Explorer.

Detajet e njoftimit

Automjete AutoVetura

Ford mondeo 2006

3,700€

  • Ford mondeo 2006
  • Ford mondeo 2006
  • Ford mondeo 2006
  • Ford mondeo 2006
  • Ford mondeo 2006
  • Ford mondeo 2006

Përshkrimi

Çmimi * : 3,700€
Shteti : Shqipëri
Data : 24/03/2018
Marka : Ford
Modeli : mondeo
Struktura : Portobagazh
Karburanti : Naftë
Trasmisioni : Manuale
Dyer : 4/5
Viti I Prodhimit : 2006
Ngjyra : Gri
Targa : Shqiptare
Vendndodhja : Tirana County

Ford mondeo 2006,2.0 TDI nafte ,makine esht ne gjendje shune te mire me letrat dhe taksat te gjitha te paguara,makina ndodhet ne tirane e gatshme per cfaredo lloj prove

nr kontakti: ‭0683874039‬Post your rating


Njoftime të ngjashme

Top Android App
Android App