Për një eksperiencë më të mirë, ndryshoni shfletuesin në CHROME, FIREFOX, OPERA ose Internet Explorer.
Automjete AutoVetura

Ford Mondeo 1.8 Nafte

6,000€

  • Ford Mondeo 1.8 Nafte
  • Ford Mondeo 1.8 Nafte
  • Ford Mondeo 1.8 Nafte
  • Ford Mondeo 1.8 Nafte

Përshkrimi

Çmimi * : 6,000€
Shteti : Shqipëri
Data : 19/02/2018
Marka : Ford
Dyer : 4/5
Vendndodhja : .

Ne gjendje shume te mire dhe sherbimet e kryera. Taksa te paguara

Shitet ose nderrohet

Nr.0693693366


Post your rating


Njoftime të ngjashme

Top Android App
Android App