Për një eksperiencë më të mirë, ndryshoni shfletuesin në CHROME, FIREFOX, OPERA ose Internet Explorer.

Detajet e njoftimit

Automjete AutoVetura

Fiat Bravo 2009

7,000€

  • Fiat Bravo 2009
  • Fiat Bravo 2009
  • Fiat Bravo 2009
  • Fiat Bravo 2009

Përshkrimi

Çmimi * : 7,000€
Shteti : Shqipëri
Data : 09/05/2018
Marka : Fiat
Modeli : Bravo
Struktura : Veture
Karburanti : GAZ Benzin
Trasmisioni : Automatike
Dyer : 4/5
Viti I Prodhimit : 2009
Targa : Shqiptare
Vendndodhja : Tirana County

Shitet Fiat Bravo 2009,1.4 Benzin-Gaz,Manual,e sapo ardhur me letra te paguara per 1 vit,me xhama te zi origjinal,disqe sportive,teper ekonomike,ne gjendje te shkelqyer motorrije dhe estetike.nr celit 0698119971 cmimi 7000€ i diskutueshem.


Post your rating


Njoftime të ngjashme

Top Android App
Android App