Për një eksperiencë më të mirë, ndryshoni shfletuesin në CHROME, FIREFOX, OPERA ose Internet Explorer.
Automjete AutoVetura

Fiat Brava 1.6 benzin+gaz

1,300€

  • Fiat Brava 1.6 benzin+gaz
  • Fiat Brava 1.6 benzin+gaz
  • Fiat Brava 1.6 benzin+gaz
  • Fiat Brava 1.6 benzin+gaz
  • Fiat Brava 1.6 benzin+gaz
  • Fiat Brava 1.6 benzin+gaz
  • Fiat Brava 1.6 benzin+gaz

Përshkrimi

Çmimi * : 1,300€
Shteti : Shqipëri
Data : 04/03/2018
Marka : Fiat
Modeli : Bravo
Struktura : Veture
Karburanti : GAZ Benzin
Trasmisioni : Manuale
Dyer : 4/5
Targa : Shqiptare
Vendndodhja : Laç, Albania

Makina esht ne gjendje te mire dhe ekonomike

Esht e disponueshme edhe ne tirane

Letrat jan te prera deri ne shkurt 2019

Nr i telefonit: 0698872944


Post your rating


Njoftime të ngjashme

Top Android App
Android App