Për një eksperiencë më të mirë, ndryshoni shfletuesin në CHROME, FIREFOX, OPERA ose Internet Explorer.

Detajet e njoftimit

Prona Dyqane

Dyqan Unaza e Re

270€

  • Dyqan Unaza e Re
  • Dyqan Unaza e Re

Përshkrimi

Çmimi * : 270€
Shteti : Shqipëri
Data : 15/12/2017
Vendndodhja : Unaza e Re Tirane

Disponojmë ambjent në një zonë të preferuar dhe te qetë , në Unazën e Re, pranë Bar Mesaplikut. Ambjenti ndodhet në pozicion strategjik me pamje nga rruga, është totalisht i investuar, i veshur me fasadë xhami, i patinuar dhe dysheme e shtruar me pllaka. Ambjenti disponon gjithashtu një tualet. Opsion ideal për investim.Ambjenti mund të jepet edhe me qera në vlerën 270 Euro.


Post your rating


Njoftime të ngjashme

Top Android App
Android App