Për një eksperiencë më të mirë, ndryshoni shfletuesin në CHROME, FIREFOX, OPERA ose Internet Explorer.

Detajet e njoftimit

Prona Dyqane

Dyqan me qera TIRANE

500€

  • Dyqan me qera TIRANE
  • Dyqan me qera TIRANE
  • Dyqan me qera TIRANE
  • Dyqan me qera TIRANE
  • Dyqan me qera TIRANE
  • Dyqan me qera TIRANE
  • Dyqan me qera TIRANE
  • Dyqan me qera TIRANE
  • Dyqan me qera TIRANE
  • Dyqan me qera TIRANE

Përshkrimi

Çmimi * : 500€
Data : 04/12/2017
Sipërfaqja : 100 M2
Vendndodhja : Tirana, Tirana County, Albania

.
AMBIENTI BRENDA 100 M2. 80M2 SALLA ME PARKET, 10M2 DHOME E PERDORSHME PER GJITHÇKA, 10M2 KUZHINE E KOMPLETUAR KUNDRABUFE + BANAK, LAVAPJATE, FURRE, PJANURE 2+2GAZ, FRIGORIFER LGAA 2 KATESH, DY TUALETE TE KOMPLETUAR ME BOLIER, 2 KONDICIONER INVERTER 24KF, NDRICIM PERFEKT LED 60X60CM. PAISJET E TJERA QE SHIHNI NE FOTO JANE SHITUR AMBIENTI KA QENE I SHFRYTEZUAR SI ÇERDHE.
FASADA E JASHTE ME VIZATIME SI NE FOTO. ZONA OFRON KLIME TE PASTER DHE DIELL DERI NE PERENDIM.

TEL: 0694136008


Post your rating


Njoftime të ngjashme

Top Android App
Android App