Për një eksperiencë më të mirë, ndryshoni shfletuesin në CHROME, FIREFOX, OPERA ose Internet Explorer.
Prona Dyqane

Dyqan Komuna Parisit me hipotek

320€

  • Dyqan Komuna Parisit me hipotek
  • Dyqan Komuna Parisit me hipotek
  • Dyqan Komuna Parisit me hipotek
  • Dyqan Komuna Parisit me hipotek
  • Dyqan Komuna Parisit me hipotek
  • Dyqan Komuna Parisit me hipotek
  • Dyqan Komuna Parisit me hipotek
  • Dyqan Komuna Parisit me hipotek
  • Dyqan Komuna Parisit me hipotek

Përshkrimi

Çmimi * : 320€
Shteti : Shqipëri
Data : 09/12/2017
Sipërfaqja : 212m2
Vendndodhja : Tirana, Tirana County, Albania

Shitet me letra Dyqan 212 m2

-Eshte ambjenti qe shikoni ne foto,ka 2 hyrje kryesore nga 2 krahe. I pershtatshem per shume lloje biznesi te ndryshme kopesht, palester, lokal,qender edukimietjetj

-Ndodhet ne nje zone teper te gjalleruar dhe me popullsi te dendur.

-Hapsire te bollshme.

-I ndertuar me projekt,cdo gje cilesore.

-Mundesi nderrimi me ambjent afer brrylit dhe me makine plus diferncen nga ana juaj.

– Dyqani me hipotek

– Mundesi nderrimi me makine + leke

Adresa: Komuna parisit, perballe leonores, pall 2

0694842222


Post your rating


Njoftime të ngjashme

Top Android App
Android App