Për një eksperiencë më të mirë, ndryshoni shfletuesin në CHROME, FIREFOX, OPERA ose Internet Explorer.

Detajet e njoftimit

Prona Dyqane

Dyqan Dybleks

90,000€

  • Dyqan Dybleks
  • Dyqan Dybleks
  • Dyqan Dybleks
  • Dyqan Dybleks
  • Dyqan Dybleks

Përshkrimi

Çmimi * : 90,000€
Shteti : Shqipëri
Data : 07/12/2017
Sipërfaqja : 32 m2
Opsion shtese : kati i pare
Vendndodhja : Tirana, Tirana County, Albania

Shitet dyqan sip 32 m2 kati i pare dhe rreth

22 m2 kati i dyte me shkalle dybleks ka fuksuar

parukeri kati i pare kati i dyte per thonjte

i kompletuar totalisht dhe i rregulluar

Vendodhja pallat e reja perball lulishtes 

tek komuna e Parizit cmimi 90000 eur

Per cdo informacion kontaktoni

Agjensi Tana Information

0692107238


Post your rating


Njoftime të ngjashme

Top Android App
Android App